آزاد ایران تصویر آمریکا ایرانی عربستان

آزاد: ایران تصویر آمریکا ایرانی عربستان واشنگتن سعودی ها عربستان عربستانی واشنگتن پست عربستان سعودی

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری فردا منتشر می‌شود

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری 97 از ظهر فردا خبر داد و گفت: داوطلبان از 9 تا 15 اسفند ماه وقت دارند اعتراضات خود نسبت

کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری فردا منتشر می‌شود

کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری فردا منتشر می شود

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از انتشار کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری 97 از ظهر فردا خبر داد و گفت: داوطلبان از 9 تا 15 اسفند ماه وقت دارند اعتراضات خود نسبت به آزمون را مطرح کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: کلیه سئوالات هر یک از کدرشته های امتحانی آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز 97 روز گذشته 6 اسفند ماه بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www. Sanjesh. Org قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: کلید اولیه سئوالات آزمون فوق از بعد از ظهر روز سه شنبه 8 اسفند ماه بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و داوطلبان می توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و آزمون دکتری را از روز 9 تا 15 اسفند ماه منحصرا از طریق سایت این شرکت در میان بگذارند.

کلید اولیه سئوالات آزمون دکتری فردا منتشر می‌شود

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطرنشان کرد: بدیهی است تقاضایی که به جز سایت شرکت سنجش آموزش کشور و یا بعد از تاریخ مقرر ارسال شده است باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلبان | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs