آزاد ایران تصویر آمریکا ایرانی عربستان

آزاد: ایران تصویر آمریکا ایرانی عربستان واشنگتن سعودی ها عربستان عربستانی واشنگتن پست عربستان سعودی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شما به تیم ملی پشت کردید / چشمی مدرن ترین مدافع 10 اخیر کشور عزیزمان ایران است ، کی روش

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان راجع به تحریمات نایکی، لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد روزبه چشمی و پرسشها متفاوت صحبت کرد. 

شما به تیم ملی پشت کردید / چشمی مدرن ترین مدافع 10 اخیر کشور عزیزمان ایران است ، کی روش

کی روش: شما به تیم ملی پشت کردید / چشمی مدرن ترین مدافع 10 اخیر کشور عزیزمان ایران است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان راجع به تحریمات نایکی، لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد روزبه چشمی و پرسشها متفاوت صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش در حاشیه تمرین امروز بازیکنان تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در خصوص بازی تدارکاتی برابر لیتوانی عنوان کرد: بازی آخر ما یک بازی استثنایی بود و من آن را به عنوان هدیه از طرف خدا در نظرمی گیرم. ما این شانس را داشتیم که در یک بازی آماده سازی برابر تیم خوبی مثل لیتوانی قرار بگیرم، تنها فرصتی که بتوانیم قبل از جام جهانی دریک بازی دوستانه خودمان را محک بزنیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به انتقادها گفت: هر لحظه به انتقادهایی که همراه با احترام است روی خوشی نشان می دهیم چون فوتبال مسابقه ای است که هرگز نمی توانید خود را به دور از نظرات دیگران قرار بدهید. ولی هنگامی که بعضی از این انتقادها مکرر می شود و در بردارنده منافع آدم های خاصی است و کلوب های خاص از جاهای مشخص شده است بیرون می آید، جهت ما قابل قبول نیست. این چیزی است که در کشور عزیزمان ایران اتفاق می افتد والبته علیه تیم و بعضی ازبازیکنان هست. من هرگز به این انتقادها توجه نمی کنم.

شما به تیم ملی پشت کردید / چشمی مدرن ترین مدافع 10 اخیر کشور عزیزمان ایران است ، کی روش

کی روش افزود: ما با 4 مدافع وسط به روسیه آمده ایم هنگامی که مرتضی پورعلی گنجی جهت دفاع وسط گزینش کردم انتقادهایی را از جانبه کشور عزیزمان ایران متوجه خودم دیدم و حالا هم که سیدمجید حسینی را به عنوان بازیکن جوان در اختیار داریم اوضاع به همین ترتیب هست. ما همچنین روزبه چشمی را داریم که متعلق به نسل جوان است و به نظرم 4 مدافع وسط در روسیه جهت ما کافی است.

سرمربی تیم ملی کشورمان راجع به عملکرد روزبه چشمی بیان داشت: بعد از 37 سال کار درفوتبال این نظرمن هست؛ منی که چیز زیادی راجع به فوتبال نمی دانم و درباشگاه های بزرگ کار نکردم ولی می توانم بگویم دفاع وسط یا هافبک دفاعی خوبی در کیفیت روزبه چشمی در 10 سال گذشته در کشور عزیزمان ایران وجود نداشته است.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان راجع به تحریمات نایکی، لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد روزبه چشمی و پرسشها متفاوت صحبت کرد. 

خبرنگار دیگری در مورد ترکیب احتمالی تیم ملی و این مساله که آیا از بازی مراکش سورپرایزی وجود خواهد داشت یا نه پرسش کرد که کی روش گفت: ما قدرت سورپرایز کردن آنها را داریم چون خیلی خوب مراکش را می شناسیم. راهی که ما در پیش گرفته ایم دقیقا به همین منظور است چون آنها هیچ چیز راجع به ما نمی دانند و حالا ما می توانیم شگفت زده ارزش کنیم.

کی روش در تصویر العمل به این پرسش که در جهت برنامه ریزی آماده سازی تیم ملی فوتبال کوتاهی شده، گفت: من فکر نمی کنم که الان وقت خوبی در این باره باشد ولی اگر صادق باشیم فکر نمی کنم تقصیر عدم برنامه ریزی اختصاصی جهت تیم ملی که می خواست در جام جهانی شرکت کند، بر گردن فدراسیون باشد. به نظر من این اشتباه ناشی از عدم مسئولیت پذیری جمعی در کشور عزیزمان ایران بود. از رسانه ها شروع شد به کلوب رسید و نظر غلط هواداران را شکل داد و همه این ها به اضافه من باعث چنین تصمیماتی شد. مطمئنا وزارت ورزش این دست اوج را دارد که بتواند کلوب ها را ملزم به آماده سازی برنامه تیم ملی کند ولی مسئولیتش با همه ما بوده وهست. ولی به نظر من در یک سال گذشته این نشانه غایی فوتبال کشور عزیزمان ایران که آماده سازی خاص جهت حضور در جام جهانی بود قرار نگرفت. این مسئولیت اجتماعی رسانه ها هم بود. شما به من این اجازه را دادید یک سری منافع خودخواهانه به برنامه آماده سازی تیم ملی لطمه بزند. شما در رسانه ها، هواداران فوتبال ایران، کلوب ها، مدیران فدراسیون و وزیر ورزش، شما نشانه مهم فوتبال کشور عزیزمان ایران را لیگ قهرمانان آسیا قرارداد دادید. این گزینش از بین دو گزینه بود، جام جهانی یا لیگ قهرمانان آسیا. الان دیگر با این تصمیم کاری نمی شود کرد و باید آن را پذیرفت ولی من در یک سال گذشته بارها توجه همه را به اهمیت جام جهانی جلب کردم و بگویم که این تورنمنت یک لحظه خاص جهت کشور عزیزمان ایران هست. بعد از قرعه کشی تلاش کردم به همه اطلاع بدهم که حضور در گروهی که درآن قرار گرفته ایم نیازمند یک برنامه آماده سازی خاص است ولی شما لیگ قهرمانان آسیا را گزینش کردید. باید این عنوان را بپذیرید و با آن کنار بیایید.همه شما؛ کلوب ها، رسانه ها، فدراسیون، وزارت ورزش و … ولی این نظر من نبود. البته من احترام می گذارم و سوتفاهم نشود ولی موافق این اتفاق نبوده و نیستم.

کی روش همچنین درخصوص تحریم کمپانی نایکی تصویر العمل نشان داد: عنوان کفش تنها عنوان ما نیست، مساله مهم پرسشها دیگری است که درراه آماده سازی ما قرار گرفت؛ مسائلی که در چیدمان بازی ها، رزو کردن هتل ها، گزینش کمپ ها و … به وجود آمد و ما را آزار داد. ولی شما در رسانه شاید این اجازه اخلاقی را نداشته باشید که از نایکی انتقاد کنید چون هنگامی که وقت آماده سازی تیم ملی بود به تیم ملی پشت کردید و شما هم به نوعی تیم را تحریم کردید. چراکه بین جام جهانی با پتانسیل خوشحال کردن 80 میلیون و لیگ قهرمانان که هیچ کس نمی تواند قهرمان آخرین دوره اش کیست دومی را گزینش کردید. با این کنار بیایید.

شما به تیم ملی پشت کردید / چشمی مدرن ترین مدافع 10 اخیر کشور عزیزمان ایران است ، کی روش

سرمربی پرتغالی در تصویر العمل به صحبت خبرنگاری مبنی بر اینکه”ما هم مثل شما اهمیت مسابقه های جام جهانی را به مسئولان گوشزد کردیم ولی کسی حرف ما را نشنید” گفت: بعد با هم یک دکتر پیدا کنیم جهت کسانی که صدای ما را نمی شنوند! واقعیت قضیه این است که ممکن است شما مقصر نباشید ولی در کشور عزیزمان ایران افرادی هستند که هنگامی که منافع تیم ملی را با حرف هایشان مورد حمله قرار می دهند همه به زانو در می آیند و کسی برابر آنها نمی ایستد.

در حالی که کی روش اصرار داشت گفت و گو سریعتر به آخر برسد خبرنگار بعدی پرسش خود را از کی روش چنین مطرح کرد که هواداران تیم ملی ظاهرا قرار است در شکل بازی تیم ملی سورپرایز شوند که کی روش این پرسش را اینطور پاسخ داد که: در تیم ملی تنها که چیزی که عوض کردن نمی کند تفکر پیروزی، تفکر جنگیدن تا آخرین لحظه و متعلق بودن به تیم ملی هست. البته ما چند مشکلی هم داریم که تلاش می کنیم آنها را برطرف کنیم. چیزهایی مثل مصدومیت ها … فعلا سریع است که راجع به ترکیب و نوع بازی تصمیم بگیریم. مردها فرقی نمی کند کدام بازیکن جهت تیم ملی بازی می کند مطمئن باشید هر کدام از آنها که به میدان بروند جانشان را جهت این تیم خواهند داد.

سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در حاشیه تمرین امروز ملی پوشان راجع به تحریمات نایکی، لیگ قهرمانان آسیا، عملکرد روزبه چشمی و پرسشها متفاوت صحبت کرد. 

کی روش در آخر عنوان کرد: 8 روز مانده به نخستین بازی فقط می خواهم در مورد چیزهایی صحبت کنم که مرتبط به نخستین بازی ماست. مطلب اول تلاش خواهیم کرد که عالی ترین عملکردمان را ارائه بدهیم ولی اگر بخواهیم عالی ترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم پیش شرطی به نام عالی ترین آماده سازی وجود دارد. چندروزی باقی مانده بیایید تمرکزمان را روی آماده سازی بگذاریم ولی نمی توانیم چشمان را بر افرادی ببندیم که در یک سال گذشته ذهن ارزش را باز نکردند که در برنامه آماده سازی تیم ملی کمکی به ما باشند. خیلی براق بگویم آنهایی که دهانشان را باز کردند تا نظرات متفاوتشان را بیان کنند، آن احساس مسئولیت پذیری را به نمایش نگذاشتند. ولی هنگامی که همین افراد صورتشان را پشت بعضی رنگ ها پنهان می کنند، همه از آنها خواهند ترسید نه فقط من.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | فوتبال | قهرمانان | جام جهانی | برنامه ریزی | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs